PLATFORMA HANDLOWA

Fitmobile.pl to platforma handlowa – obrót sprzętem do elektrostymulacji EMS. Oferujemy sprzęt wszystkich producentów, nowy i używany. Urządzenia posiadają gwarancję, a używane przechodzą w naszym serwisie wnikliwy przegląd i konserwację.

Fitmobile.pl (Dam Energy Sp.zo.o.) to multidystrybutor sprzętu z branży medycyny holistycznej w tym sprzętu do prowadzenia treningów EMS (elektrostymulacja mięśni). Oferujemy naszym Klientom sprzęty wszystkich marek, nowy i używany, przy tym jako ekspert technologii EMS mamy doświadczenie w testowaniu i pracy ze wszystkimi urządzeniami wszystkich producentów i doradzamy naszym Klientom tak, aby nie przepłacali tam gdzie nie trzeba, a otrzymali odpowiedniej jakości sprzęt pozwalający zarabiać pieniądze, w końcu to biznes.
Jesteśmy jedynym niezależnym na rynku multidystrybutorem, inni dostawcy związani są konkretną marką – producentem, a w ich interesie jest dbanie o wizerunek marki i interesy producenta, którego reprezentują.
My dbamy przede wszystkim o interesy naszych Klientów.
Dostarczamy wybór, polecamy sprawdzone i przetestowane technologie w rozsądnych cenach!

SPRZĘT DO SPORTOWEJ I FIZJOTERAPEUTYCZNEJ ELEKTROSTYMULACJI EMS

Oferowany przez nas sprzęt dedykowany jest branży fitness, siłowni, ośrodków sportowych, klubów sportowych, trenerom personalnym, gabinetom fizjoterapii i rehabilitacji, sanatoriom, hotelom i indywidualnie do treningów w domu. Świetnym pomysłem jest otworzenie własnego biznesu w formie popularnych na całym świecie studio czy butików fitness.


WSZYSTKIE MARKI W JEDNYM MIEJSCU

Na rynku jest wielu światowych producentów profesjonalnego sprzętu do elektrostymulacji mięśni EMS, naszym celem jest stworzenie platformy handlowej w celu obrotu sprzętem nowym i używanym. Nasi Klienci mają więcej korzyści przy zakupie sprzętu u nas niż bezpośrednio u producenta, u nas kupisz taniej, zyskujesz miejscowy serwis, szkolenia, doradztwo techniczne i biznesowe. Załatwiamy korzystne warunki finansowania z pomocą leasingu i kredytu. Dodatkową korzyścią platformy dla naszych Klientów jest to, że oferujemy Ci także urządzenia używane w dużo niższych cenach i to wszystko w jednym miejscu!


NOWE I UŻYWANE

Nowe urządzenie, prosto od producenta. Używane po przeglądzie i konserwacji w naszym serwisie.


SERWIS i GWARANCJA

Nasi fachowcy zadbają o twój sprzęt w trakcie trwania gwarancji i po jej zakończeniu. Świadczymy także usługi szkoleniowe, certyfikacyjne oraz doradzamy w kwestiach biznesowych i technicznych.


Więcej o technologii EMS, przykłady studio EMS:


Dowiedz się więcej o elektrostymulacji i treningach EMS:


Zobacz aktualną, atrakcyjną ofertę na allegro

Translate »