Szczególnie polecane dla


WŁASNY BIZNES

Masz plany na własny nowoczesny i dochodowy biznes? Z pomocą oferowanego przez nas sprzętu do elektrostymulacji mięśni EMS, możesz otworzyć własne studio czy butik oferujący treningi EMS i fizjoterpii, modele zachodnie pokazują dużą popularność takiej formy biznesu. Liczba tego typu studio i butików rośnie w bardzo dużym tempie na całym świecie. Dla czego nie ty?

Oferujemy doradztwo biznesowe i techniczne związane z uruchomieniem i prowadzeniem studio EMS.

Dodatkowo oferujemy w ramach koszyka produktów i technologii duży wybór oraz najatrakcyjniejsze ceny. Oferujemy także urządzenia wspomagające trening EMS oraz funkcjonalne elementy wyposażenia studio EMS.


FITNESS / SIŁOWNIA

Każda siłownia i fitness jako alternatywę powinna rozważyć posiadanie urządzenia do treningów z pomocą elektrostymulacji mięśni EMS. Jak wiadomo jest to bardzo skuteczna technologia świetnie uzupełniająca trening konwencjonalny. Z pomocą elektrostymulacji EMS, Twoi Klienci szybciej będą osiągali założone cele co spowoduje ich zadowolenie. Zalecamy uruchamianie oddzielnych boksów / stref do personalnego treningu na terenie sali fitness czy siłowni (GYM) wyposażonych w oferowane przez nas urządzenia do elektrostymulacji mięśni EMS. Ten model wspaniale sprawdza się od lat na zachodzie.

Pozyskaj nowych i utrzymaj dotychczasowych klientów, poszerz grono klientów o tych wykluczonych obecnie z różnych powodów z korzystania z fitness lub siłowni.


FIZJOTERAPIA REHABILITACJA

Elektrostymulacja mięśni – pojęcie znane w branży medycznej nie od dziś. Fizjoterapeucie i Rehabilitantowi nie trzeba tłumaczyć jakie ma korzystne skutki w prowadzeniu procesu fizjoterapii i rehabilitacji. Lecz większość z Fizjoterapeutów i Rehabilitantów stosuje urządzenia o działaniu miejscowym i zazwyczaj są to urządzenia likwidujące okresowo ból. Oferowane przez nas profesjonalne urządzenia do elektrostymulacji EMS to elektrostymulacja całego ciała, stymulacja i aktywacja wszystkich partii mięśni, także tych głębokich (gładkich). Uzupełnienie gabinetu w nasz sprzęt na pewno podniesie Twoją konkurencyjność, zadowolenie Twoich Klientów i większe zyski!

Nieoceniona terapia mięśni dna miednicy, kompleksowe korzystne oddziaływanie terapeutyczne na cały organizm.


SPA GABINETY URODY

W SPA i Gabinetach czy Salonach Urody warto by wzbogacić ofertę o formowanie sylwetki swoich Klientów. Za pomocą sprzętu do elektrostymulacji EMS pomożesz zrzucić Swoim Klientom zbędne kilogramy, podniesiesz ich samopoczucie i utrzymasz w dobrej formie!


SANATORIA

W dzisiejszych czasach warto zadbać o nowoczesne technologie fizjoterapii i rehabilitacji opartej o oferowany przez nas sprzęt do elektrostymulacji mięśni EMS. Zabiegi elektrostymulacji EMS dla Kuracjuszy to prosty i szybki sposób na poprawę formy fizycznej, zrzucenie zbędnych kilogramów, rekonwalescencję po operacjach i zabiegach medycznych, polecane także dla osób starszych. W Polsce coraz większą rzeszą Kuracjuszy są obywatele innych Państw, a dla nich tego typu zabiegi nie są nowością.


HOTELE

W większości hoteli znajdują się sale fitness i siłownie, warto rozszerzyć wachlarz Swoich usług u treningi elektrostymulacji EMS. Wielu klientów hoteli to osoby z zagranicy, a tam ta technologia jest od dawna znana. Warto by zadbać o dostęp Gości hotelowych do treningów elektrostymulacji EMS podczas ich podróży, na przykład wtedy gdy przerywają swoje treningi tam gdzie mieszkają i znajdują się właśnie w podróży. To może być ważny aspekty przy wyborze hotelu w którym zamierza dany Gość się zatrzymać. Rozważ to!


TRENER PERSONALNY

Trenerzy personalni to z natury ludzie niezależni, prowadzący działalność we własnym zakresie. Praca z podopiecznymi nie jest łatwa, czasami trudno o rezultaty w szybkim czasie, a jak wiadomo każdy chciał by wymiernych namacalnych rezultatów płynących z treningów „JUŻ, TERAZ! W TEJ CHWILI!”. Z pomocą oferowanego przez nas profesjonalnego sprzętu do elektrostymulacji EMS zaspokoisz potrzeby Swoich Klientów szybciej niż Ci się wydaje. Trening elektrostymulacji EMS należy traktować jako element i uzupełnienie konwencjonalnego treningu i pracy z Klientem. Używając oferowanego przez nas sprzętu do elektrostymulacji EMS zwiększysz swoją wydajność i zadowolenie klientów, klient uzyskuje szybsze rezultaty, szybsze rezultaty to zadowolony klient, a zadowolony klient to więcej zadowolonych klientów!


DOM

Profesjonalne urządzenia do elektrostymulacji śmiało możesz wykorzystywać we własnym zakresie u Siebie w domu do celów fitness treningów i zabiegów fizjoterapeutycznych.


Więcej o elektrostymulacji mięśni EMS tutaj


Zobacz aktualną, atrakcyjną ofertę na allegro

Translate »