OPIS

Opatentowany system StimaWELL® – rewolucja w elektrostymulacji!

Opatentowany system StimaWELL®120MTRS jest przeznaczony do fizykoterapii kręgosłupa i pleców.

Aparat EMS działa zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi na rynku. System EMS zawiera matę stymulacyjną z 12 zintegrowanymi kanałami, które są obsługiwane kolejno (co jeden po drugim), podając złożone fale z tyłu. To rodzaj stymulacji ems, który otwiera nowe terapeutyczne metody leczenia.

System StimaWELL® łączy metodę elektrostymulacji o średniej częstotliwości i terapii cieplnej, a tym samym zapewnia wielowymiarową stymulację pleców. Dynamiczne głębokie fale umożliwiają intensywne trenowanie mięśni, które pacjenci doświadczają jako przyjemny, efektywny masaż.

Dzięki zmianom intensywności natężenia impulsów można w różny sposób stymulować mięśnie i tym samym osiągnąć różne efekty masażu:

  • masaż typu dotykowego
  • masaż typu ugniatanie
  • masaż relaksacyjny – głaskanie
  • kombinacja obu typów.

Dodatkowo system StimaWELL® może być stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia.

Aparatura StimaWELL® ma możliwość ogrzewania maty stymulacyjnej do około 40 °C. Efekt cieplny wzmacnia głębokie efekty dynamicznych fal głębokich, działa relaksująco i zapewnia dobre samopoczucie.

Mata stymulacyjna Stimawell 120MTRS ze zintegrowanymi elektrodami jest prawdziwą innowacją w usługach fizjoterapii i rehabilitacji. Pozwala na bardzo szybką i komfortową stymulację mięśni. Pominięto czasochłonne pozycjonowanie elektrody, znane z wielokanałowych stymulatorów. Wbudowane oprogramowanie jest obsługiwane za pośrednictwem ekranu dotykowego. Każdy z programów można szybko wybrać. Ponadto operator w prosty sposób może tworzyć własne programy poprzez modułowy system montażu.

 Stan

  • nowe – urządzenia nowe z gwarancją

W ofercie posiadamy urządzenia nowe i używane, sprawdź co dla Ciebie mamy, złóż zapytanie.

DOSTĘPNOŚĆ

ze względu na duże zainteresowanie i dynamiczną sprzedaż, stany magazynowe stale ulegają zmianie. Zapytaj nas o dostępność interesującego urządzenia.

Kategorie: SPRZEDAŻ

Translate »